Oryginalne ubrania dziecięce

Stylówa samodzielnie szyta

Na początku były dziecięce ubrania hand-made. Kiedy okazało się, że pierwsze, własnoręcznie uszyte ciuszki budzą ogromne zainteresowanie, powstał pomysł, aby podzielić się nimi z innymi rodzicami. Tak narodziła się marka maybe4baby, a niedługo potem swoją premierę miał sklep internetowy maybe4baby.pl. W sklepie online, co sezon, prezentowane są niebanalne kolekcje dziecięcych ubrań.

maybe4baby freestyle

Podstawą stylu maybe4baby jest niebanalny luz i wygoda. Niekonwencjonalne kolekcje bazują na oversize'owych bluzach i streetowych spodniach 'baggy' z obniżonym krokiem. Miękkie tkaniny doskonale dopasowują się do dziecięcych sylwetek, nie krepując ruchów i zapewniając swobodę działania. W swoich kolekcjach maybe4baby konsekwentnie unika nadmiaru kolorów, printów i niefunkcjonalnych zdobień oraz szycia miniaturowych kopii ubrań dla dorosłych. 

Made in Poland

Wszystkie ubrania firmowane przez maybe4baby to autorskie projekty, szyte przez polskie krawcowe. W przeciwieństwie do masowo produkowanej odzieży, są w 100% oryginalne i niepowtarzalne, a przy tym odznaczają się starannym wykonaniem i wykończeniem oraz dopracowanym detalem.